Międzynarodowe Zawody Modeli Pływających

Klas FSR-V-H-O o Puchar Burmistrza Miasta Jawora – Polska Jawor 08-11.06.2017

ORGANIZATORZY:

  • Gmina Jawor,
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze,
  • Sekcja Modeli FSR CKM LOK.

TERMIN I MIEJSCE:

08 – 11 czerwca 2017 r. – Ośrodek Wypoczynkowy „JAWORNIK” w Jaworze, ul. Myśliborska. Współrzędne geograficzne: N 51°2’39” (51,0444) E 16º10’39” (16,1775)

KLASY:
  • FSR-V 3,5 std jun., FSR-V 3,5 std sen.,
  • FSR-V 3,5 juniorzy, FSR-V 3,5 seniorzy,
  • FSR-V 7,5 juniorzy, FSR-V 7,5 seniorzy,
  • FSR-V 15, FSR-V 27, FSR-V 35,
  • FSR-H 3,5, FSR-H 7,5, FSR-H 15, FSR-H 27,
  • FSR-O 3,5, FSR-O 7,5, FSR-O 15, FSR-O 27, FSR-O 35,

UCZESTNICTWO W ZAWODACH:

Zawody są zawodami otwartymi dla wszystkich modelarzy z kraju i zagranicy i stanowią generalny sprawdzian organizatorów i zawodników przed mistrzostwami Świata modeli klas FSR NAVIGA 2017.

REGULAMIN:

Regulamin NAVIGA oraz Polskie Przepisy Startowe (klasy STANDARD)

LICZENIE OKRĄŻEŃ:
  • System AMBrc
BIURO ZAWODÓW:

Do dnia 06 czerwca br. wszelką korespondencję należy kierować na adres: e-mail: wchjawor@wp.pl temat: PUCHAR BURMISTRZA. Od dnia 08 czerwca 2017 r. – Biuro Zawodów na Jaworniku w Jaworze

ZGŁOSZENIA:

Do dnia 15.05.2017 r. - wyłącznie elektronicznie za pomocą formularza: http://www.fsrvho.cba.pl/Jawor

OPŁATY STARTOWE:
  • Seniorzy – 60,00 PLN od modelu,
  • juniorzy – 25,00 PLN od modelu,
  • zawodnicy zagraniczni- 16,00 € od modelu,
  • juniorzy – 8,00 € od modelu.

Opłata startowa przyjmowana będzie wyłącznie na konto:

BGŻ BNP PARIBAS SWIFT NRB: PL 94 1600 1462 1016 7777 1000 0001 Tytuł wpłaty: PUCHAR BURMISTRZA

ZAKWATEROWANIE:

  1. Kemping: OW JAWORNIK – namiot + energia+woda: 35,00 PLN/dobę, – camper, przyczepa+ energia+woda: 60,00 PLN/dobę.
  2. Powiatowy Zespół Schronisk Młodzieżowych w Jaworze, ul. Starojaworska 7, 59- 400 Jawor.
  3. Schronisko Ornitologiczne SALAMANDRA – Myślibórz, dojazd 4km od miejsca startów.
  4. Pensjonat U KOWALSKICH
  5. Pensjonat „KASKADA” – Myślibórz,
  6. Hotel „JAWOR”**** – ul. Staszica 10, 59-400 JAWOR, tel. 76-8710624, fax: 76/8711546.
  7. Hotel „PANORAMA”*** – ul. Mickiewicza 6, 58-575 Bolków, tel. 75-7413444, +48- 603 885 652.
  8. Hotel „GRANIT”*** – Rynek 39, 58-150 Strzegom, tel. 74-8550344, 74-8551856.
  9. VILLANOVA**** – ul. Moniuszki, 59-400 Jawor, tel. 76 871 11 21,
  10. Dom weselny „Pod Ulubionym Jaworem” ul. Kuziennicza 14, 59-400 Jawor, tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483, e-mail: weselny@g.pl

WYŻYWIENIE

Na terenie zawodów działać będzie „mała gastronomia”.

NAGRODY:

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych klasach otrzymają dyplomy i puchary.

RAMOWY WSTĘPNY PROGRAM ZAWODÓW:

Czwartek, 08 czerwca 2017 r.

  • godz. 11.00 – 13.00 – rejestracja zawodników klas FSR-H, -O, -V
  • godz. 13.00 – 19.00 – straty klas FSR-H, -O (eliminacje I i II kolejka)

Piątek, 09 czerwca 2017 r.

  • godz. 8.30 – 13.00 – starty klas FSR-H, -O (eliminacje: III i IV kolejka),
  • godz. 9.00 – 12.00 – rejestracja zawodników klas FSR-V (ciąg dalszy),
  • godz. 14.00 – 20.00 – starty klas FSR-V (eliminacje I kolejka),

Sobota, 10 czerwca 2017 r.

  • godz. 8.30 – 13.00 – starty klas FSR-H, -O (FINAŁY)
  • godz. 14.00 – 20.00 – starty klas FSR-V (eliminacje II kolejka)

Niedziela, 11 czerwca 2017 r.

  • godz. 8.00 – 14.30 – FINAŁY KLAS FSR-V,
  • godz. 15.00 – 15.30 – uroczyste zakończenie zawodów.

Program zawodów może ulec zmianie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń zawodników. Ostateczny program zawodów oraz listy startowe zamieszczone będą od dnia 30.05.2017 r.

O 7,5 Senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Ciechański Franciszek (J) PL POL-594 35.210 MHz 9746391
2 Gajek Piotr PL POL-558 2.4 GHz
3 Krenkel Peter D DE-2224 40.985 MHz 8160854
4 Scholl Lutz Rainer D DE-153 2.4 GHz 3636205
5 Zscheckel Patrick D DE-608 2.4 GHz 6155243
0 27 Senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Scholl Lutz Rainer D DE-153 2.4 GHz 9215594
2 Jankowky Hartmut D DE-2220 2.4 GHz 3062430
3 Matl Ludek CZ CZE-57-1 2.4 GHz 4742932
4 Fedor Tadeusz PL POL-585 2.4 GHz 9408638
V 3,5 Senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Grzybowski Tymon (J) PL POL-510 2.4 GHz 5819057
2 Bertram Michael D DE-4250 40.715 MHz 9853548
3 Dembecki Andrzej PL POL-544 2.4 GHz 6838178
4 Dembecki Andrzej PL POL-547 2.4GHz 9369023
5 Olanin Jerzy PL POL-509 40.675 MHz 6814010
6 Polanica Wiktor PL POL-535 2.4 GHz 4521301
7 Woldt Henrik D DE-748 2.4 GHz 7427412
8 Zschelkel Patrick D DE-608 2.4 GHz 7055945
V 3,5 STjunior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Gajski Filip (J) PL POL-519 2.4 GHz 6139378
2 Grzybowski Tymon (J) PL POL-510 2.4 GHz 8849603
3 Junkiewicz Bartek (J) PL POL-540 2.4 GHz
4 Trybek Sebastian (J) PL POL-518 2.4 GHz
5 Wichłacz Mateusz(J) PL POL-527 2.4 GHz 9915028
V 3,5 STsenior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Bernecki Sebastian PL POL-599 2.4 GHz
2 Bujnicki Ryszard PL POL-414 2.4 GHz 5249354
3 Gajek Piotr PL POL-558 2.4 GHz
4 Hara Adam PL POL-574 2.4 GHz 2519935
5 Jankowky Hartmut D DE-2220 2.4 GHz 3062430
6 Krenkel Peter D DE-2224 40.685 MHz 6456468
7 Schneider Uwe D DE-575 2.4 GHz 6136685
8 Widurski Stefan PL POL-600 2.4 GHz 3889931
V 7,5 senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Bertram Michael D DE-4250 40.715 MHz 7255690
2 Dembecki Łukasz PL POL-547 2.4 GHz 8223329
3 Zscheckel Patrick D DE-608 2.4 GHz 5047933
4 Bujnicki Ryszard PL POL-414 2.4 GHz 3706745
5 Gajski Filip (J) PL POL-519 2.4 GHz 6139378
6 Ciechański Franciszek (J) PL POL-594 40.685 MHz 5060698
7 Dziergwa Ryszard PL POL-431 2.4 GHz 6733251
8 Hucher Grzegorz PL POL-401 2.4 GHz 8147501
V 7,5 senior Jawor 2017 Grupa-2 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Kawohl Walter D DE-745 2.4 GHz 6611829
2 Kozimor Piotr PL POL-427 2.4 GHz 7227277
3 Muller Horst D DE-245 40.965 MHz 5725498
4 Ołbińska Hanna (J) PL POL-534 2.4 GHz 3649513
5 Ołbiński Krzysztof PL POL-533 40.685 MHz 3832500
6 Scholl Lutz Rainer D DE-153 2.4 GHz 6421351
7 Sticka David CZ CZE- 2.4 GHz 5959398
8 Wierzyk Marian PL POL-597 40.735 MHz 3267561
V 15 senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Bertram Michael D DE-4250 40.715 Mhz 7157397
2 Ciechański Franciszek (J) PL POL-594 40.695 MHz 2111638
3 Kawohl Walter D DE-745 2.4 GHz 6611829
4 Kozimor Piotr PL POL-427 2.4 GHz 5659324
5 Ołbińska Hanna (J) PL POL-534 40.715 MHz 3288509
6 Scholl Lutz Rainer D DE-153 26.915 MHz 5740379
7 Sticka David CZ CZE- 2.4 GHz 3536838
8 Olanin Jerzy PL POL-509 2.4 GHz 6814010
9 Polanica Wiktor PL POL-535 2.4 GHz 4521301
10 Woldt Henrik D DE-748 2.4 GHz 6462517
11 Widurski Stefan PL POL-600 2.4 GHz 3370972
12 Matl Ludek CZ CZE-57-1 41.130 MHz 3851177
V 27 Senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Matl Ludek CZ CZE-57-1 41.130 Mhz 5295990
2 Schneider Uwe D DE-575 2.4 GHz 2325262
3 Kratzschmar Soren D DE-445 2.4 GHz 6262777
4 Riedel Rainer D DE-1845 2.4 GHz 2043132
5 Kozimor Piotr PL POL-427 2.4 GHz 7218810
6 Sticka David CZ CZE- 2.4 GHz 2896987
7 Hucher Grzegorz PL POL-401 2.4 GHz 7128734
8 Jankowky Hartmut D DE-2220 2.4 GHz 3062430
9 Gawroński Paweł PL POL-513F 2.4 GHz 5209250
10 Jahnich Fran D DE-1844 2.4 GHz 3829932
11 Kozimor Krzysztof PL POL-427 2.4 GHz 5127454
12 Matysiak Adam PL POL-593F 2.4 GHz 8725478
13 Zarosky Zdenek CZ CZE-57-3 2.4 GHz 5893271
V 35 Senior Jawor 2017 Grupa-1 LISTA STARTOWA
NR START NAZWISKO IMIĘ KRAJ LICENCJA CZĘSTOTLIWOŚĆ TRANSP. 1 TRANSP. 2
1 Matl Ludek CZ CZE-57-1 41.130 MHz 6785908
2 Schneider Uwe D DE-575 2.4 GHz 2880158
3 Kratzschmar Soren DE DE-445 2.4 GHz 6729628
4 Riedel Rainer D DE-1845 2.4 GHz 8027430

sponsorzy